Kongres na 1000 osób !

pol eng

KongresSzanowni Państwo !

Bardzo nas cieszy ogromne zainteresowanie Nadzwyczajnym Kongresem Sędziów Polskich. Otrzymaliśmy zgłoszenia już od ponad tysiąca sędziów.

Zgłoszenia ponadlimitowe były początkowo umieszczone na liście rezerwowej, gdyż nie mieliśmy pewności, że będziemy w stanie zapewnić miejsce dla więcej niż 400 osób. Od początku było dla nas jednak priorytetem umożliwienie udziału w Kongresie każdemu sędziemu, który taką wolę wyrazi. W związku z tym udało nam się pozyskać dodatkowe pomieszczenia i z przyjemnością informujemy, że wszystkie dotąd zgłoszone osoby z listy rezerwowej będą mogły wziąć udział w Kongresie. Oczywiście będzie to dla nas ogromne wyzwanie organizacyjne. Z góry przepraszamy za ewentualne niedogodności, które będą mogły się z tym wiązać i prosimy o wyrozumiałość.

Kongres odbędzie się w 4 salach położonych na IV. Piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Są to sale: Warszawska, Starzyńskiego, Broniewskiego i Gagarina. W tej chwili nie możemy jeszcze wskazać w której z sal zostanie przydzielone Państwu miejsce – odpowiednia lista będzie dostępna w dniu kongresu. Zapewniamy jednak, że w każdej z sal będą umieszczone telebimy, umożliwiające śledzenie obrad na żywo. Niezależnie od tego, w której Sali zostanie uczestnikowi przydzielone miejsce, każdy będzie mógł zabrać głos w ramach „otwartej trybuny” na głównej sali obrad. Każdy sędzia - uczestnik obrad będzie brał udział w głosowaniach.

Z uwagi jednak na to, że organizacja kongresu wymaga pewności co do liczby uczestników prosimy wszystkie osoby z listy rezerwowej, które otrzymają identycznego w treści maila, o OBOWIAZKOWE POTWIERDZENIE, że wezmą udział w Kongresie na zasadach wskazanych powyżej. Brak odpowiedzi do 28 sierpnia br. będzie uznany za rezygnację z udziału. Potwierdzenia proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Bieżące informacje o Kongresie są dostępne na stronie http://iustitia.pl/kongres-sedziow

 

Prezes SSP IUSTITIA

sędzia Krystian Markiewicz


Drukuj   E-mail